02 Mar

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych 2018 r.

1 marca 2018 r. powitał nas piękną słoneczną pogodą oraz 10 stopniowym mrozem. Nie zniechęciło nas to do oddania hołdu naszym Bohaterom w  dniu tak ważnym jak Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W tym roku uroczystości na Łączce zostały zorganizowane wspólnie przez Fundację Łączka oraz Kancelarię Premiera Rzeczpospolitej Polskiej. W uroczystościach udział wziął Premier Rzeczypospolitej Polskiej Pan Mateusz Morawiecki. Pomoc w organizacji udzielił Dowództwo Garnizonu Warszawa. Modlitwę za Żołnierzy Wyklętych poprowadził Ks. Stanisław Małkowski.

Na uroczystości przybyli także:

• przedstawiciele Prezydenta RP Andrzeja Dudy
  • Pani Minister Antonii Macierewicz