Prelekcja „Relacje polsko-węgierskie po 1945 roku i współcześnie”  w Polskiego Radia Szczecin

3 października o godz. 18.00 w Studiu S1 Polskiego Radia Szczecin, odbyła się prelekcja Tadeusza Płużańskiego „Relacje polsko-węgierskie po 1945 roku i współcześnie”, zorganizowana przez Stowarzyszenie Eko-Spol i Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Szczecinie. Prelekcja miała miejsce się w ramach IX Szczecińskich Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej. Spotkanie współfinansował Instytut Współpracy Polsko-Węgierskiej im. Wacława Felczaka.